fbpx

Naše Služby

Marketingová stratégia

Vymyslíme a zrealizujeme jedinečnú stratégiu, ktorá vášmu podnikaniu zaistí originalitu a úspech na trhu. Spoločne nastavíme taktické kroky pre rýchly a úspešné napredovanie vašej značky.

Obsahový marketing

Dávame zbohom práznym slovám! Cielee tvoríme obsah, ktorý buduje dôverný a dlhodobý vzťah so zákazníkmi. Analyzujeme potreby klientov a pripravujeme pre nich kvalitný content, ktorý zahŕňa relevantné a hodnotné informácie a zážitkový vizuál. 

Výkonnostný marketing

Odlíšte sa od ostatných a zažiarte výkonnom aj efektivitou. Nechajte všetky aktivity perfomance marketingu v našich rukách a úspešne tromfnite konkurenciu.

E-mailový marketing

Disponujete veľkou databázou kontaktov, no neviete ju správne využiť? Zverte emailing do našich rúk a my vám ukážeme, ako z neho vyťažiť viac! Zahájime pravidelnú komunikáciu s pridanou hodnotou, prepojíme ju s neodolateľnou ponukou a postupne z neho vybudujeme kanál s kvalitným výkonom.

Social media Marketing

Sociálne siete predstavujú jeden z najlepších komunikačných kanálov, kde sa zdržujú vaši potenciálni aj existujúci zákazníci. Vaše profily nastavíme od úplných základov so zreteľom na originalitu, informačnú kvalitu a v neposlednom rade na úspešný prínos výsledkov.

Tvorba Webstránok

Webová stránka je základom každého úspešného a napredujúceho podnikania. Spoločne si zadefinujeme vaše požiadavky, spojíme ich s našim know-how a navrhneme pre vás funkčný web, kde zákazníci nájdu to, čo potrebujú.

Blogové články

Chceli by ste rozprúdiť váš blog, no neviete o čom písať ani to, ako texty správne optimalizovať? Spoľahnite sa na našich copywriterov, ktorí vedia, ako na pútavý obsah aj s pridanou hodnou pre čitateľov.

Kreatívne kampane

Marketing bez chutne upečenej kreatívy jednoducho nemôže fungovať. Nechajte správu vašich kampaní na nás. Odovzdáme vám na tanieri tvorivosť, odvahu a originalitu, akú ste ešte neochutnali.

Detail

Marketingová stratégia a plánovanie

Spoločne nastavíme strategické kroky pre vývin vášho podnikania. Nezostaneme však iba pri tom, naplánujeme konkrétne kroky a pustíme sa do plnenia vašich cieľov, prepojením správnej kreatívny a efektívnych performance kanálov, ktoré prinesú žiadaný výsledok.

Ako dosiahnuť súlad kreatívy a efektívnosti kampaní? Navrhneme vám plán kreatívnych kampaní a zrealizujeme ich za vás.

#marketing #strategy #planning #campaigns

Detail

Obsahový marketing

Odlíšte sa od svojej konkurencie a tvorte obsah, s ktorým okolo značky vytoríte aktívnu, nakupujúcu a interagujúcu komunitu. Práve to dokážete prostredníctvom správne vybraných kanálov a autentickým hlasom, vizuálnym i verbálnym. Vaša značka tak nebude odkázaná iba na výkonnostné kanály, vybudujeme jej pevný základ.

Objavte nepopierateľný súlad obsahového a výkonnostného marketingu prostredníctvom pravidelných kreatívnych kampaní.

#social #email #newsletter #blog #produkcia

Detail

Výkonnostný marketing

Výkon je podstatný pre všetky projekty. Zameriame sa na kanály, ktoré vám prinesú nákupy, vyplnené formuláre či návštevníkov vašej predajne. Nastavíme vám kampane v Google, na Facebook-u a pohráme sa aj s LinkedIn-om, ak to bude pre váš typ podnikania relevantný kanál.

#googleads #facebookads #linkedinads #googleanalytics #googletagmanager 

Detail

E-mailový marketing

Máte databázu kontaktov, ale neviete ako ich efektívne využívať? Spoločne sa pozrieme na to, akým spôsobom efektívne komunikovať s vašimi zákazníkmi. Zahájime pravidelnú komunikáciu s pridanou hodnotou a vybudujeme vám nový efektivny kanál.

#newsletter #automation #campaigns 

Detail

Social media Marketing

Pre niektoré značky je to must-have a pre niektoré naopak novinka. Vaše sociálne siete nastavíme od základov, tak aby prinášali výsledky. Zjednotené po vizuálnej aj verbálnej stránke, pričom budeme využívať všetky aktuálne trendy.

#facebook #instagram #linkedin #tiktok #twitter 

Detail

Blogové články

Prinesieme vašim zákazníkom pútavý obsah s pridanou hodnotou, ktorý ich donúti premýšľať. Natívne prepájame obsah s produktami či službami a tým spravíme z potenciálnych zákazníkov nakupujúcich. Pri tvorbe nezabúdame ani na analýzu tém a kľúčových slov či SEO.

#news #tips

Návrat hore