fbpx

Referencie

Nahliadnite do toho, s kým spolupracujeme.

V našom portfóliu sa nachádzajú rôzne značky ako napríklad FitKids, Štúdio Svetla, REMAX, lekárne BENU, Partner či značka LIVSANE zo segmentu farmácie. Nezabúdame však ani na klientov ako Kachličkovo, navrhnem.to, Vitapur a mnoho ďalších. Ako naše spolupráce vyzerajú v praxi?

BENU Lekáreň

So známou sieťou lekární spolupracujeme od roku 2020. Pod palcom máme ich sociálne siete a email marketing smerom k lokálnym lekárňam. Od stratégie, plánovania, tvorby textov či grafík až po publikovanie príspevkov. Cieľom je prinášať edukačné témy ľudskou rečou, tvoriť lifestylový a kampaňový obsah, výsledkom je silná komunita okolo značky, ktorá neustále rastie.

Instagram

Facebook

E-mail marketing

Klient: BENU Lekáreň

Zameranie: Farmácia

Realizácia: od Júna 2020


LIVSANE

Privátna značka lekární BENU a Partner, ktorá na Slovensku funguje od roku 2019, odkedy sme ich partnerom pri správe sociálnych sietí, kde prinášame lifestylový obsah s (natívnym) prepojením produktov a prezentovanie ich výhod. Pri tomto projekte si môžeme povedať, že sme ho vybudovali, ako sa hovorí, od piky. Založenie sociálnych sietí, facebook ads, stratégia rastu a následná pravidelná tvorba obsahu.

Instagram

Facebook

E-mail marketing

Klient: LIVSANE

Zameranie: Farmácia

Realizácia: od Septembra 2019


Štúdio svetla

Patrí medzi naše nové projekty, kde pôsobíme ako marketingový partner a zabezpečujeme komplexné riešenie marketingu. Spoluprácu sme odštartovali správou sociálnych sietí, facebook ads až sme plynule prešli do celkového marketingového poradenstva. 

Správa sociálnych sietí

Grafický dizajn

PPC reklama na Facebooku, Instagrame

Podpora v oblasti webového dizajnu

Podpora v oblasti SEO

Klient: Štúdio svetla

Zameranie: interiérový dizajn, osvetlenia

Realizácia: od Decembra 2022


VITAPUR

Medzinárodný projekt vstúpil na slovenský trh v roku 2022 a našou úlohou bolo vytvoriť stratégiu a následnú analýzu influencerov na Slovensku a v Česku a nadviazať 20 spoluprác, ktorými odštartovali svoje pôsobenie. 

Influence marketing pre Slovensko a Česko

Klient: VITAPUR

Zameranie: E-shop pre lepší spánok

Realizácia: Október – december 2022

Návrat hore